Mobilné aplikácie

Vaše podnikanie vždy po ruke

  • ZEXON
  • /
  • Mobilné aplikácie

Vyvíjame natívne mobilné aplikácie

Tvoríme mobilné aplikácie pre platformy iOS aj Android. Vyvíjame ich simultánne ako natívne aplikácie podľa najnovších trendov. Ušetríme vaše náklady na vývoj a následnú podporu, servis a prípadný vývoj nových funkčností.

iOS aj Android aplikácie

Natívne aplikácie na mieru

Simultánny vývoj

Úspora nákladov a času

Rýchlosť dodania

Podpora a servis

Byť mobilný je prioritou dnešnej doby.

Mobilné aplikácie priniesli revolúciu v spôsobe, akým komunikujeme s technológiami, a bezproblémovo sa integrovali do nášho každodenného života. Tieto aplikácie uspokojujú rôzne potreby, od sociálnych sietí až po nástroje na zvýšenie produktivity, čím zvyšujú pohodlie a konektivitu. Neustále inovácie v oblasti vývoja mobilných aplikácií naďalej pretvárajú a zvyšujú úroveň našich digitálnych skúseností.

Rýchlosť dodania a nasadzovania

Simultánny vývoj mobilných aplikácií pre platformy iOS a Android zabezpečí rýchlejšie dodanie a implementáciu funkcií, ktoré sú kľúčové pre úspech. Táto paralelná práca zabezpečí, že aplikácie sú aktuálne a schopné rýchlo reagovať na užívateľské aj klientske potreby.

Slovenský aj zahraničný trh

Dokážeme splniť požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov zo Slovenska aj zo zahraničia.

Technická podpora a servis

Zabezpečíme vám profesionálnu technickú podporu a okamžitý servis vašej mobilnej aplikácie. Máme vybudovaný špičkový tím odborníkov s niekoľkoročnými skúsenosťami vo vývoji a programovaní mobilných aplikácií pre smartfóny či už iOS alebo Android.

Simultánny vývoj Android a iOS mobilných aplikácií

Simultánny vývoj a úspora

Simultánny vývoj mobilných aplikácií umožňuje efektívne spojenie síl tímu, čo v konečnom dôsledku zrýchľuje proces tvorby. Táto paralelná práca prispieva k úsporám času a zdrojov, poskytujúc pružné riešenia a rýchlejšie nasadenie inovácií. Výhody simultánneho vývoja spojené s úsporami robia z tejto metódy vytvárania mobilných aplikácií výnimočný a efektívny prístup.

Šetríme vaše náklady na vývoj
Šetríme vaše náklady na servis
Šetríme váš čas

Android mobilné aplikácie

Android je dlhodobo najrozšírenejší operačný systém pre mobilné aplikácie. Svojou otvorenosťou a variabilitou predstavuje univerzálnu platformu pre široké spektrum výrobcov mobilných zariadení. Používateľom ponúka oproti iOS operačného systému nezávislosť od hardware platformy.

 Vývoj android mobilných aplikácií

Výhodou pre developerov aj zákazníkov je rýchla dostupnosť vytvorených aplikácií prostredníctvom služby Google Play, nakoľko neprechádzajú tak detailnými kontrolnými procesmi ako v prípade App Store.

Dostupnejší Android má pre vývoj aplikácie oveľa väčší zmysel, pretože dokáže osloviť širšiu základňu používateľov. Určite však odporúčame vytvárať obe verzie naraz.

iOS mobilné aplikácie

iOS mobilné aplikácie sú navrhnuté s dôrazom na elegantný a užívateľsky prívetivý dizajn, čo zabezpečuje konzistentný a plynulý zážitok pre užívateľov Apple zariadení. Ich optimalizácia pre ekosystém iOS umožňuje využívať plný hardware potenciál a poskytuje spoľahlivú a bezpečnú platformu pre užívateľov. iOS tvorí komerčne najúspešnejšiu produktovú líniu na globálnom trhu, preto ju pri tvorení mobilnej aplikácie nemožno vynechať.

Špecifikom aplikácií pre iOS je ich exkluzivita, nakoľko sú určené výhradne pre hardware od firmy Apple.

Apple podrobuje všetky aplikácie pred ich publikovaním hĺbkovej kontrole, čím zabezpečuje ich bezpečnosť a kompatibilitu medzi zariadeniami. Je preto potrebné počítať s dlhším časom schválenia a publikovania mobilnej aplikácie v AppStore ako v Google Play.